fbpx

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Lokalizacja:
Daniec
Branża:
Przemysł
Stawka:
od 20 zł netto/godz.

Opis stanowiska

Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi normami

Układanie gotowych produktów spożywczych do słoików

Układanie gotowych słoików na palety

Dbanie o ciągłość produkcji oraz porządek na stanowisku pracy

Wymagania

Dokładność, sumienność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole

Zdolności manualne

Aktywna książeczka sanepidowska

Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

Doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnim doświadczeniem i o ugruntowanej pozycji na rynku

Przyjazną atmosferę w zespole

Odpowiednie wdrożenie i przyuczenie pod wymogi stanowiska

Dlaczego warto pracować w APN?

Zaufały nam tysiące osób

Oferujemy pracę w wielu branżach, u nas możesz liczyć na elastyczne podejście do kandydata

Nasi pracownicy polecają pracę swoim znajomym

Mamy system poleceń pracowniczych – przyjemnie i wygodnie możesz zarabiać więcej

Dla Nas liczy się człowiek! Tworzymy przyjazną atmosferę

Scroll to Top