fbpx

Pracownik produkcji żaluzji

Lokalizacja:
Opole
Branża:
produkcja
Stawka:
od 20 do 27,70 zł netto/godz.

Opis stanowiska

Praca czołowego producenta systemów aluminiowych przeciwsłonecznych . Główne produkty firmy to żaluzji, markizy.

Wymagania

  • Proste i nieskomplikowane zadania przy produkcji rolet i żaluzji: ( ciecie materiałów, elementów, składanie, pakowanie itp)
  • Dbanie o ciągłość produkcji oraz porządek na stanowisku pracy
  • Dokładność, sumienność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie 1 lub 2 –zmianowym
  • Znajomość języka polskiego

Mile widziane

  • Prawo jazdy
  • sprawność fizyczna
  • doświadczenia w pracy na produkcji

Oferujemy

  • Godziny pracy od 8 do 12 h na dobę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnim doświadczeniem i o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę w zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Odpowiednie wdrożenie i przyuczenie pod wymogi stanowiska

Dla naszych pracowników

  • Zapewniany zakwaterowanie w hotelach lub domach pracowniczych
  • Pomagamy w legalizacji pobytu
  • Zapewniamy bezpłatny dojazd do pracy
  • Wspieramy na każdym etapie pracy – możesz liczyć na wsparcie biura i Twojego koordynatora
Dlaczego warto pracować w APN?

Zaufały nam tysiące osób

Oferujemy pracę w wielu branżach, u nas możesz liczyć na elastyczne podejście do kandydata

Nasi pracownicy polecają pracę swoim znajomym

Mamy system poleceń pracowniczych – przyjemnie i wygodnie możesz zarabiać więcej

Dla Nas liczy się człowiek! Tworzymy przyjazną atmosferę

Scroll to Top