fbpx

PRACOWNIK BUDOWLANY

Lokalizacja:
Górażdże
Branża:
Budowa
Stawka:
od 25,50 zł netto/godz.

Opis stanowiska

Murarze betonują fundamenty, następnie murują lub betonują ściany zewnętrzne i wewnętrzne oraz stropy kondygnacji lub montują je z prefabrykatów. Cieśla szalunkowy zajmuje się pracami budowlanymi związanymi zarówno z systemami szalunkowymi, jak i obróbką drewna na potrzeby tworzenia szablonów, form i obróbek w szalunkach indywidualnych i systemowych.

Wymagania

Udział w pracach budowlanych, w tym przy układaniu kamienia i pracach szalunkowych.

Przestrzeganie norm budowlanych i instrukcji bezpieczeństwa.

Utrzymanie czystości i porządku na budowie.

Prowadzenie grafiku pracy i realizacja powierzonych zadań.

Współpraca z pozostałymi członkami ekipy budowlanej i kierownictwem.

Mile widziane

prawo jazdy
doświadczenia w pracy na budowie
umiejętność czytania rysunków technicznych

Oferujemy

Godziny pracy od 10 do 12h na dobę
Stabilne zatrudnienie
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnim doświadczeniem i o ugruntowanej pozycji na rynku

Przyjazną atmosferę w zespole
Niezbędne narzędzia pracy
Odpowiednie wdrożenie i przyuczenie pod wymogi stanowiska

Dla naszych pracowników

Zapewniany zakwaterowanie w hotelach lub domach pracowniczych
Pomagamy w legalizacji pobytu
Zapewniamy bezpłatny dojazd do pracy
Wspieramy na każdym etapie pracy – możesz liczyć na wsparcie biura i Twojego koordynatora

Dlaczego warto pracować w APN?

Zaufały nam tysiące osób

Oferujemy pracę w wielu branżach, u nas możesz liczyć na elastyczne podejście do kandydata

Nasi pracownicy polecają pracę swoim znajomym

Mamy system poleceń pracowniczych – przyjemnie i wygodnie możesz zarabiać więcej

Dla Nas liczy się człowiek! Tworzymy przyjazną atmosferę

Scroll to Top