fbpx

Praca dla szwaczek

Lokalizacja:
Dolny Śląsk
Branża:
Przemysł
Stawka:
od 22,50 do 27,70 zł netto/godz.

Opis stanowiska

  • Możliwość szycia na nowoczesnych maszynach do szycia
  • Konfiguracja sprzętu do szycia
  • Szycie zasłon z różnych rodzajów materiałów
  • Montaż i wykończenie zasłon
  • Kontrola jakości

Wymagania

  • Doświadczeniem zawodowe
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stawka: od 22,50 zł/netto za godzinę
  • Bonus: na Święta Bożego Narodzenia 400 zł/netto
  • Harmonogram pracy: 8-10 godzin (bez zmian nocnych)
  • Praca: stała
  • Mieszkanie: bezpłatne, dopłata za własne mieszkanie 350 zł miesięcznie

Dla naszych pracowników

  • Umowa: umowa zlecenie
  • Badanie lekarskie: bezpłatne
  • Zapewniany  zakwaterowanie w hotelach lub domach pracowniczych
  • Pomoc w legalizacji pobytu
  • Stałe wsparcie personelu biura
Dlaczego warto pracować w APN?

Zaufały nam tysiące osób

Oferujemy pracę w wielu branżach, u nas możesz liczyć na elastyczne podejście do kandydata

Nasi pracownicy polecają pracę swoim znajomym

Mamy system poleceń pracowniczych – przyjemnie i wygodnie możesz zarabiać więcej

Dla Nas liczy się człowiek! Tworzymy przyjazną atmosferę

Scroll to Top