fbpx

Magazynier

Lokalizacja:
Opole
Branża:
magazyn
Stawka:
od 21,5 do 27,70 zł netto/godz.

Opis stanowiska

Realizacja załadunku i rozładunku towarów

Przygotowywanie towarów do wysyłek

Wymagania

Szukamy osoby, która:

Posiada doświadczenie na podobnym stanowisku

Potrafi planować i organizować swoją pracę

Potrafi pracować w zespole

Jest gotowa do pracy w systemie zmianowym (zmiany 6:00-14:00, 8:00-16:00, 10:00-18:00)

Mile widziane

Uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy

Umowę zlecenia

Szkolenia, w tym uprawnienia UDT

Możliwość rozwoju zawodowego w gronie profesjonalistów

Przyjazną atmosferę w pracy

Pracę w renomowanej, nowoczesnej i międzynarodowej firmie

Dlaczego warto pracować w APN?

Zaufały nam tysiące osób

Oferujemy pracę w wielu branżach, u nas możesz liczyć na elastyczne podejście do kandydata

Nasi pracownicy polecają pracę swoim znajomym

Mamy system poleceń pracowniczych – przyjemnie i wygodnie możesz zarabiać więcej

Dla Nas liczy się człowiek! Tworzymy przyjazną atmosferę

Scroll to Top