fbpx

Praca dla szwaczki

Lokalizacja:
Legnica
Branża:
produkcja
Stawka:
22.50 zł netto/godz.

Opis stanowiska

Praca dla szwaczki w mieście Legnica

To praca dla szwaczek z doświadczeniem! Łatwa praca w nowoczesnej fabryce.

2 zmiany po 8 godzin:

od 6:00 do 14:00

od 14:00 do 22:00

Wymagania

Wymagane doświadczenie w pracy jako szwaczka.

Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Chęć nauki i gotowość do pracy w zespole.

Odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

Podstawowa znajomość obsługi narzędzi i sprzętu będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczna.

Mile widziane

Doświadczenie w pracy na produkcji lub na podobnym stanowisku.

Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy i adaptacji do nowych warunków.

Znajomość podstawowych zasad BHP.

Oferujemy

Różnorodne procesy: od szycia po kontrolę jakości.

Szkolenie na miejscu: zapewniamy wszystkie niezbędne instrukcje i szkolenia.

Elastyczny grafik: możliwość pracy w dogodnych godzinach.

Komfortowe warunki pracy: czyste i bezpieczne miejsce pracy.

Pomoc w legalizacji pobytu: wspieramy naszych pracowników w uzyskaniu niezbędnych dokumentów.

Dobre zarobki: konkurencyjne wynagrodzenie – 22,50 zł za godzinę oraz możliwość dodatkowych premii.

Dla naszych pracowników

Zgrany zespół i wsparcie na każdym etapie pracy.

Możliwości rozwoju zawodowego i kariery.

Stabilne wynagrodzenie i dodatkowe premie.

Bezpłatne zapewnienie odzieży roboczej i sprzętu.

Dla naszych pracowników: kompleksowa pomoc w legalizacji pobytu i dbałość o komfort pracy i życia.

Dlaczego warto pracować w APN?

Zaufały nam tysiące osób

Oferujemy pracę w wielu branżach, u nas możesz liczyć na elastyczne podejście do kandydata

Nasi pracownicy polecają pracę swoim znajomym

Mamy system poleceń pracowniczych – przyjemnie i wygodnie możesz zarabiać więcej

Dla Nas liczy się człowiek! Tworzymy przyjazną atmosferę

Scroll to Top